“O SES TÜRKİYE”DE BİR MUT’LU

Paylaş
 
Mut’lu yarışmacı Ali Çetin’den “O Ses Türkiye” ses yarışmalarında harika Performans

“O Ses Türkiye” ses yarışmasına Mut’tan katılan 47 yaşındaki Ali Çetin juri üyelerinden Murat Boz ve Gökhan – Hakan ikilisini etkilemeyi başardı. 15 yıldır Mersin’de bir otelde solistlik yaparak hayatını sürdürdüğünü belirten Mut’lu yarışmacı Ali Çetin “Annem” adlı şarkıyı seslendirdi. Hemşerimiz Ali Çetin’in şarkıyı bitirdiği sırada juri üyelerinden Murat Boz ve Gökhan – Hakan ikilisi yarışmacıya döndü. Jüri üyelerinden Gökhan, Ali Çetin’in sesini Yılmaz Morgül’e benzettiğini söyledi. Daha sonra da Ali Çetin’in şarkıyı hemşerisi Ahmet Parlak gibi içten söylediğini belirtti. Juri üyelerinden Murat Boz da Ali Çetin’in şarkıyı hissederek okuduğunu söyledi.

Yarışma boyunca çok heyecanlandığı gözlenen 47 yaşındaki hemşerimiz Ali Çetin 5 yaşındaki torununun juri üyelerinden Hadise’yi çok sevdiğini ve Hadise’nin şarkılarını ezbere bildiğini belirterek Hadise’den torununa öpücük yollamasını rica etti. “O Ses Türkiye”nin Mut’lu yarışmacısı Ali Çetin tüm jüri üyelerini ayrı sevdiğini belirtirken kendisine Murat Boz’u seçti.

Hemşerimiz Ali Çetin’e başarılar diliyoruz.

Ali Çetin’in O Ses Türkiye’deki performansını izlemek için tıklayınız.

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 3596 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Mustafa ÇOBAN dedi ki:

    Harikaydın be Ali ÇETİN Kardeşim her yönü ile MUT İlçemiz diyarını sesin gibi pozitif olarak kalbe ve kulağa hoş anlatın 🙁 Harikaydın yolun bahtın açık olsun siz gibi gönüllü elçilerin kalbi yolu gönlünce açık olsun..

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın