MUT İDMAN YURDU ÜZGÜN

Paylaş
 

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan 3:1 kaybedilen maçın ardından Mutilcemiz.Net’e önemli değerlendirmelerde bulundu. Kopan yaptığı değerlendirmede:

“Bugünkü maçta oyunu fiziksel olarak kaybettik. 7 – 8 antrenman ile maça çıktık. Kamp süreci de yapamamamız üzerine psikolojik yorgunluk bu sonuca etken olmuştur. Ciddi pozisyonlarımız var, ancak bu tür pozisyonlardaki beceriksizliğimiz devam ediyor. Ekonomik 1xbet giriş oynamamız gerekiyordu bunu da başardığımız aşikar.

İkinci yarı maçı çevirmek için hamleler yaptık, ancak aynı dakika içerisinde Oğuzhan ve Şevki’nin sakatlıkları bizi tamamen oyundan düşürdü. Üzüntümüz büyük. Oyuncularımın inşallah ciddi bir şeyi yoktur. Bu hadise maçtan daha önemlidir benim için. Bu sene tüm olumsuzlukları yaşıyoruz, hepsi üst üste gelince içinden çıkılamayacak bir hal alıyor ve futbol olarak bir şeyler üretemiyoruz…

Yeni oluşan yönetimimize hediye vermek istiyorduk, çünkü onlar da bu zor şartlarda ateşten gömleği giyerek mücadelemize ortak olmuşlardır. Sonuç olarak futbolun gerçeklerinden kaçamayız. Oyuncularım adına sorumluluğu alıyorum ve camiaya üzgün olduğumu belirtmek isterim”dedi.

Yaptığı 14 karşılaşmada hiç berabere kalmayan ve 6 mağlubiyeti, 8 galibiyeti bulunan 24 puanlı takımımız Mut İdman Yurdu haftaya ligin alt sıralarında bulunan Ceyhanspor ile Mut Şehir stadında karşılaşacak.

Takımımıza bol gollü galibiyetler diliyoruz.

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 348 kere okundu.
Etiketler:
Mut İdman Yurdu
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın