ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE MUT’TAN KAYISI DESTEĞİ

Paylaş
 

CHP Genel Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde yaklaşık 25 gün sürecek 432 kilometrelik İstanbul’a doğru Adalet Yürüyüşü’ne vitamin deposu Mut Kayısısı ile anlamlı destek.
Perşembe günü Ankara Güvenpark’tan yola çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğündeki adalet korteji, beşinci gününde de İstanbul’a doğru yürüyüşüne devam ediyor.
Adalet Yürüyüşü’ne Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından destek gelirken Mut’tan da vitamin deposu Mut Kayısısı ile destek geldi.

Tarihi Adalet Yürüyüşü’ne kendi bahçelerinden topladıkları vitamin deposu Mut Kayısısı ile destek çıkan CHP Eski Mut İlçe Başkanı ve Mut Belediye Meclis Üyesi Nurşen ÖZKAN, “25 gün sürecek 432 kilometrelik tarihi Adalet Yürüyüşü’nün geçtiğimiz beş gününde yaklaşık 100 kilometre yol katedildi. Bu kutlu yürüyüş genel başkanımız öncülüğünde adalet arayanların ve destek verenlerin katılımlarıyla devam ediyor. Adalet arayanlar yollarda, bizim kalbimiz de onların yanında. Dile kolay, yürüyüşün beşinci gününde 100 kilometreden fazla yol yürüdüler. Enerjiye ve vitamine ihtiyaçları vardır düşüncesiyle onlara, adeta vitamin deposu olan Mut Kayısılarından göndermenin iyi geleceğini düşündük. Kendi bahçemizden, kendi ellerimizle topladığımız Mut Kayısısını onlara gönderdik. Hafta içi biz de eşimle birlikte bu tarihi yürüyüşe bizzat katılıp destek vereceğiz.” dedi.

adalet_yuruyusu2

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 1533 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın