OKAN KOPAN: “DİYECEK BİR ŞEYİM YOK…”

Paylaş
 

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Okan Kopan 1:1 berabere kalınan maçın ardından Mutilcemiz.Net’e önemli değerlendirmelerde bulundu. Okan Kopan yaptığı değerlendirmede:

“Maça çok etkili başladık, ciddi pozisyonlar yakaladık ancak değerlendiremedik. İlk yarı önde girebilirdik soyunma odasına. Emrecan’ın pozisyonunda hakemin kayıtsız kalması, eğer art niyetli değilse, kör olduklarının birer göstergesidir… İkinci yarı penaltıdan yediğimiz gol ile geriye düştük ancak takımımın verdiği reaksiyon müthişti… Çok ciddi baskı kurduk, etkili 5 pozisyonumuz vardı. Neticesinde golü 360bahis bulup beraberliği kurtarmamız taktire şayandır…

Maçın en güzel bölümü taraftarımızdı. 90 dakika bizi desteklediler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum…

Geçen hafta içi beklentilerimiz vardı yönetimimizden onlara da bir şey diyemiyorum artık. Güçlerinin yettiği kadar bir şeyler yapıyorlar, bu da yeterli olmuyor. Çünkü şehrin dinamikleri onları da bizleri de yanlız bırakıyorlar… Diyecek bir şeyim yok… Güzel olan Mut’un futbol şehri haline dönüşmesi, bizim de bunda bir katkımız olduysa ne mutlu bize…”dedi.

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 337 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın