MİY’İN YENİ BAŞKANINDAN BİRLİK ÇAĞRISI

Paylaş
 

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulübü (MİY) Başkanlığına seçilen Mustafa Keskin, yaptığı basın açıklamasıyla Mut halkına birlik beraberlik çağrısı yaptı. MİY’in yeni başkanı Keskin, yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulunun en kısa sürede oluşturulacağını ve takımın devamlılığı için maddi kaynakların ivedilikle hareket geçirileceğini kaydetti. Yeniden kenetlenme sağlanarak takımın profesyonel lige taşınacağına olan inancını dile getiren Keskin; yönetim, teknik heyet ve taraftarın bir bütün olmadıkça başarının gelmeyeceğinin aşikar olduğunu belirterek, Mut halkından destek istedi.

MİY’in çiçeği burnunda yeni başkanı Mustafa Keskin’in basın açıklaması şu şekilde:

“Saygıdeğer Mut Halkı ve Değerli Basınımızın güzide temsilcileri;

İlçemizin güzide takımlarından ve son 2 yıldır TFF Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulübümüzün geçtiğimiz günlerde yapılan kongresinde, Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Öncelikle beni bu göreve layık gören yönetici arkadaşlarıma ve kulübümüz üyelerine teşekkürü borç bilirim.

Evet zor ama bir o kadar da değerli bir görevi üstlendiğimin farkındayım. Zira varlıklarını, belediyelerin yasa gereği verebildiği sınırlı katkılarla ve halkın teveccühü ile sürdürebilen amatör spor kulüplerinden birisidir Mut İdman Yurdu.

Ülkemizin içinde bulunduğu zor ekonomik süreçte amatör kulüplerin varlıklarını devam ettirmenin ne kadar zorlaştığının bilincindeyim. Geçmişten bugüne bu takımı bir yere getirmeye çalışan tüm başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerime teşekkürü bir borç bilirim. Ancak Mut İdman Yurdu Spor Kulübünü tarihinde hiç olmadığı üst lige taşıyan ve bir çok takıma nasip olmayacak tesisi takımımıza kazandıran Mut Belediye Başkanımız Sayın Nebi Yılmaz ve eski kulüp Başkanımız Sayın Yusuf Uzun’un nezdinde tüm emeği geçenlere ayrıca teşekkür etmek kanısındayım.

Takımımız Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta liderin sadece 6 puan gerisindedir. 3 puanlı sistemin geçerli olduğu ligimizde bu gösterge bizim geleceğe umutla bakmamızı sağlamıştır.

Yine gerek geçen yıl, gerekse bu yıl takımımızı yöneten ve bir teknik direktörden öteye, futbola ilgisi olsun olmasın tüm halkımızla özdeşleşen, zor süreçlerimizde teknik direktörlüğünün yanı sıra hepimiz için yeri geldiğinde bir idareci, yeri geldiğinde bir ağabey olmayı başarabilen hırslı, azimli, kolay pes etmeyen Okan Kopan hocamızla çalışmaktayız ve kendisine bu özverisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Son derece karakterli bir oyuncu ve teknik heyet kadromuz var. Takımımızda kardeşlik ve özveri ön planda. Aldığımız bu bayrak devrinde bunun devamının tarafımızdan temini en büyük dileğimiz.

Yönetim Kurulumuz en kısa sürede oluşturulacak ve takdirlerinize sunulacaktır. Yönetim Kurulumuz oluşturulduktan sonra, takımımızın devamlılığı için maddi kaynaklar ivedilikle harekete geçirilecektir. Futbolcu kardeşlerimiz ve teknik heyetimizle yapılacak toplantılarda kardeşlik duygularımız perçinlenecek, yeniden kenetlenme sağlanacak ve inancımız tamdır ki takımımız profesyonel lige taşınacaktır.

Yine yönetim, teknik heyet ve taraftarın bir bütün olarak bir olmadıkça başarının gelmeyeceği aşikardır. Bu sebeplerle iyi günde kötü günde desteklerini esirgemeyen, pozitif eleştirileriyle takıma ve bize yön veren Mutlu Şeytanlar taraftar grubuna da şükranlarımı sunuyorum. Ekonomik olarak rahatlanan günlerde taraftar grubunun gözardı edilemeyecek bir gerçek olduğunun pek tabi farkındayım.

Değerli Mut Halkı;

Birlikten kuvvet doğar, atasözünün en iyi anlaşılabileceği günlerdeyiz. Takımımız Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta liderin sadece 6 puan gerisindedir. Çok kaliteli oyunculardan kurulu, ligi iyi bilen bir kadro yapımız var. Bu takım Mut Halkının takımı. Hiçbir siyasi görüşün temsilcisi asla değildir. Mut denilince akla yörükler gelmektedir, zeytinyağı gelmektedir, erik gelmektedir. Mut denilince akla bayrak gelmektedir, vatan sevdası gelmektedir, birlik beraberlik gelmektedir, Kuvay-ı Milliye gelmektedir, Atatürk gelmektedir, Türkiye gelmektedir. Böyle güzide bir ilçenin takımıdır Mut İdman Yurdu.

Bu sebepledir ki hiçbir çekince olmaksızın bu takıma sahip çıkmak, bu takımı üst liglere taşımak, ilçemizin adını daha iyi duyurmak, varlığımızdan Türkiye’nin haberdar olmasını sağlamak son derece önemlidir. Unutmayalım ki Mut İdman Yurdu kazanırsa kayısı kazanacak, zeytinyağı kazanacak, Mut Kazanacak, Türkiye kazanacaktır.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle, ‘Haydi Mut birleşelim, sahip çıkalım ve lig sonunda hep birlikte şampiyonluğumuzu kutlayalım’ diyorum ve sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum.”

Mut RengaRenk Haber Merkezi

Bu yazı 104 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

YAZAR HAKKINDA

Facebook’ta Bizi Bulun
REKLAMLAR
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve eskiden isteyip de ortaya konulmamış arzular yükselebilir. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkinin derinleştiğini hissedeceksiniz fakat sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Bu arada sizin de sevdiğinize karşı daha ilgili davranmanız gerekiyor. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve sevdiğinizi fazla zorlamasınız iyi olacak. Aslında yapıcı ve kararlı davranacaksınız. Canlılığınız ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve özellikle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Bugün iletişim araçları ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir ve davetsiz misafirler ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada duyacağınız bazı haberler fikirlerinizin tamamen değişmesine neden olabilir. Yapmanız gereken önemli işleri ve özellikle verdiğiniz sözleri unutmasanız iyi olacak. Ev veya iş yerinizde yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Ancak tadilat ve onarım gerektiren işler yaparken dikkatinizi yükseltin ve aceleci davranmayın. Aslında enerjiniz ve iyimser tavırlarınız ile hem karşı cinsin, hem de güçlü kişileri etkileyeceksiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Uzun zamandır yapmanız gerektiği halde ertelediğiniz konular şimdi karşınıza çıkabilir ve şimdi mecburen sonuçlandıracaksınız veya yeni düzenlemeler yapacaksınız. Eski arkadaşlarınız ile ilgili alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Olaylara bakış açınız değişiyor. Çünkü siz değişiyorsunuz ve bu değişimden memnun olacaksınız. Daha özgür ve yaratıcı olduğunuzun farkına varabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen gösterin ve bütçenizi aşan harcamalardan kaçının.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kalabalıklar, çeşitli organizasyonlar ve yabancıların bulunduğu ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Farklı organizasyonlar ve değişik kültürlerin yaşam biçimleri ilginizi çekecek. Değişik görüşlerden faydalanabilir ve daha iyimser bir tavır içine girebilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Yabancılarla ilişkilerinizin yoğun olacağı bir dönemdesiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmanız gerekiyor.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün kendinizi yorgun ve isteksiz hissetmeniz mümkün. Aslında enerji fazlanızı boşaltacak bir alan bulmanız gerekiyor. Spor yapabilirsiniz ve fizik güç gerektiren işler yaparak rahatlayabilirsiniz. Bu arada sağlığınıza özen gösterin ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Olaylar karşısında sabırsız ve öfkeli bir tavır içinde bulunmanız mümkün. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik gerilim tarzınızı değiştirmeye zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Bugün duygularınızı denetleyin ve kendinizi fazla zorlamayın. Tabii çevrenizi de zorlamasanız iyi olacak.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz misafirler ve size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir ve bunun sonucunda yaptığınız planlar değişmiş olabilir. Fakat iddiacı ve eleştirici bir tavır içinde olsanız bile artık daha iyimser ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler için uygun fırsatların çıktığı bir dönem... Konusunda uzman olan kişiler, saygı duyulan büyükler sizi destekleyecek ve saygın çevrelere girmenize yardımcı olacak.
TERAZİ BURCU YORUMU
Yapıcı ve enerjik tavırlarınızla çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Önem verdiğiniz konuları sevdiğinize anlatabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve sosyal faaliyetlerin içinde yer almak sizi memnun edecek. Aynı zamanda çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla gayret gösterebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gün. Ayrıca hayallerinizi gerçekleştirmek için bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilir ve onların desteğini alabilirsiniz. Baskı yaratan ve sizi zorlayan durumlar olabilir. Ancak yakınlarınızın sorunlarını çözmek için yeni fırsatlar çıkabilir ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Parasal sorunlarınız olabilir fakat yeni gelişmeler olacak ve kazanç sağlayacağınız fırsatlar karşınıza çıkacak.
YAY BURCU YORUMU
Dostlarınız ile ilişkileriniz giderek güçleniyor. Moraliniz ve kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İyimser ve yapıcı haliniz dış görünümünüze yansıyacak ve çevrenizdeki kişiler sizin enerjinizden etkilenecek. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Bu arada alacağınız teklifler sizi şaşırtabilir ve heyecanlandırabilir. Değişik organizasyonlar ve seyahat programları yapabilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Eski dostlarınız ve unuttuğunuz yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu arada eski projeleriniz de gündeme gelebilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var ve aceleci olabilirsiniz. Ancak gelişmeleri bekleyecek kadar sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Özellikle duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Kış hazırlığı içinde olabilirsiniz ve eşyalarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün karşılaştığınız bazı olaylardan ve duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Büyüklerinizin sağlığı veya önemsediğiniz kişilerin ihtiyaçları ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Mecbur kalarak yaptığınız işlerin baskısını hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir ve isteklerinizin zorlayıcı etkisi ile gerilim hissedebilirsiniz. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Fakat sevdiklerinizin ilgisi sizi rahatlatacak.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve gizli istekleriniz ortaya çıkacak Yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve daha önce sorun olarak algıladığınız durumun fırsata dönüştüğünü anlayabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Uzlaştırıcı ve birleştirici bir tavır içinde olabilirsiniz ve farklı çevrelerden gelen kişileri bir araya getirebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olsa bile beklediğiniz ve istediğiniz yönde oluşacak.

istanbul escort mersin escort ankara escort escort istanbul istanbul eskort turk porno indir porno indir turk porno istanbul escort beylikdüzü escort samsun escort izmit escort mersin escort antalya escort gaziantep escort malatya escort maltepe escort ortaköy escort şişli escort etiler escort kadıköy escort bakırköy escort

bahis siteleri

ataköy escort

bahis siteleri

matbet

lotcasino.com

bahismobilodeme.com

domingossport.com

mobilbahisodeme.com

milanobet

deneme bonusu veren siteler

uzmanwin.com

mobil ödeme bahis

tipobet

canliturkcasino.com

betcosport.com

escort istanbul