MHP’DEN İSTİFACILARA AĞIR SÖZLER

Paylaş
 

150 İSTİFA YALAN, 4 İSTİFA VAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mut İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde partilerinden 150 kişiyle istifa ettiklerini duyuran gruba, sert ve ağır sözlerle yanıt verdi. MHP Mut İlçe Başkanı Alparslan Savaş Kır, parti binasında yaptığı basın açıklamasında, bugün itibariyle (pazartesi) sadece 4 üyenin istifasının İlçe Seçim Kuruluna verildiğini duyurdu. İstifacıları çıkar peşinde koşmakla itham eden Kır, yapılan basın açıklamasının çakma ve 150 kişilik istifanın ise yalan olduğunu söyledi.

İSTİFACILAR ÇIKAR PEŞİNDE

MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerin de katıldığı basın açıklamasında İlçe Başkanı Kır; istifacıların basın açıklamasındaki sözlerini anımsattı.

Kır, “MHP’den 15.09.2017 tarihinde  istifa  ettiklerini  kahraman  edasıyla  açıklayan ve içi  boş  teneke  gibi  gürültü  çıkaranlara, 150 kişi ile MHP’den  istifa  ettiklerini söyleyenlere ve yoldaşlarına, MHP Mut  İlçe  Teşkilatı  olarak  bizimde söyleyeceklerimiz  var” diyerek, istifacılara şu sözlerle yüklendi:

“Mut’taki  beyler ve  izinden  gittikleriniz  şunları  iyi  bilin; ‘Biz, 40  kişiyiz  birbirimizi  iyi  biliriz’ diye bir söz vardır. Bundan dolayı biz sizi çok  iyi  tanırız. Bu yüzden: 1- Gerçekte;  sizin  üzülmenizin  sevinmek  olduğunu,  kalbinizin  çifte  telli oynadığını, göz yaşlarınızın  da timsah göz yaşları olduğunu, 2- Hiç bir  zaman  Milliyetçi  Hareket  Partili  olmadığınızı,  Milliyetçi  Hareket  Partisini  çıkarlarınız  için  araç  olarak  kullandığınızı,  Milliyetçi  Hareket Partisinin  sırtından  geçinenlerden  olduğunuzu,  bundan  dolayı  da  istifa etmede hiç  zorlanmadığınızı, 3- Milliyetçi  Hareket  Partisi’nde  çıkar  peşinde koşarken  şimdi  farkına vardığınız  ülkenin  içinde  bulunduğu  vahim tablonun  ortadan  kalkması için,  bu güne kadar  herhangi  bir olumlu  faaliyetin  içinde  bulunmadığınızı, 4- Ürkiye  Cumhuriyeti  Devleti’nin  ‘beka’  sorunuyla  karşı karşıya olduğunu ifade  ederken,  gider  ayak  herhalde  kafanıza  taş  düşmüş  olacak ki  farkına varıyorsunuz  ama, adı  devlet olan  Milliyetçi  Hareket  Partisi Genel  Başkanı Sayın  Dr. Devlet  Bahçeli,  yıllardır, ‘devletin  beka sorunu var’ demesine  rağmen  içinizde  taşıdığınız  kin ve nefretten Dolayı  Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet  Bahçeli’yi   anlamak  için  hiç  çaba  göstermediğinizi,  5- Sizin  değişimden, gelişimden, büyümeden  neyi  kastettiğinizi, 6- Milliyetçi  Hareket  Partisi’nde  var olan  demokrasiyi ve istişareyi, başkalarının güdümünde  olduğunuzdan  Genel  Başkanımız  Sayın  Dr. Devlet  Bahçeli’ye  hakaret  ederek,  küfrederek ortadan  kaldırdığınızı, 7- Zihinleriniz  ipotek  altında  olduğundan  ve örümcek  bağladığından  ‘devlet’e  verilen desteğin’ (aşağıdan  yukarı hepiniz  devletin ne olduğunu  bilmediğinizden) AKP’ye verildiğini  kasden söyleyerek,   tertemiz vatandaşlarımızın  zihinlerini  bulandırdığınızı, 8- Daima  çıkar  hesabı yaptığınızdan, hangi  hesapların  peşinde  koştuğunuzu, 9- Umudunuzu  da , yol arkadaşlarınızı  da , yelken  açtıklarınızı  da,  yol aldığınız umut  denizinizi  de, 10- Meydanda   çakma  23 kişiyle  basın  toplantısı  yapıp,  6 kişiyle  istifa  edip, 150 kişi MHP’den  istifa  etti yalanınızı, 11- Ömrünce ‘önce ülkem, sonra  partim ve ben’ diyen  Milliyetçi  Hareket  Partisi  Genel  Başkanı  Sayın  Dr. Devlet  Bahçeli’yi  anlayamayan,  kin  ve  nefret  duygusunun  gözlerini kör ettiği  akıl  ve  idrak  yoksunlarının,  Milliyetçi  Hareket  Partisi’nin  sırtından  geçindikleri  süre  içinde, Milliyetçi  Hareket  Partisi’ne  ne fikri nede  fiziki  zerre  fayda  sağlamayanların,  bu saatten sonra  da  nerede  olurlarsa  olsunlar  aziz  Türk  Milletine de  verebilecekleri  hiç  bir  şeyin  olmadığını, gayet iyi biliyoruz.”

GİDİŞLERİ KALMALARINDAN HAYIRLI

MHP İlçe Başkanı Kır açıklamasının devamında; “Değerli  basın  mensupları; Milliyetçi  Hareket  Partisinde birlik- beraberlik-kardeşlik  esastır. Milliyetçi  Hareket Partisinde herkes düşüncelerini  rahatlıkla  söyleyebilmektedir.  Ancak , partimizde  hakarete ,  küfre, hasetliğe, fesatlığa, fitne-ficurluğa  yer yoktur,  edenlerinde  yeri  yoktur. Milliyetçi  Hareket  Partisi, Türklük  gurur ve  şuurunu  İslam  ahlak ve faziletini  kendine  temel felsefe  edinmiştir. Milliyetçi  Hareket  Partisi,  Türk  düşüncesinin  temsilcisidir. Milliyetçi Hareket  Partisi, hürriyet  ve  adaletin  teminatıdır. Milliyetçi  Hareket  Partisi, adam  müsveddelerinin  değil,  adam gibi  adamların  saf  tuttuğu, adamların  partisidir. Milliyetçi Hareket  Partisi, yıllardır  acı  ve çileyi  paylaşmış,  göz yaşı üzerine  kurulmuş  ve  Türk – İslam  ülküsüne  gönül  vermiş  filim  adamı değil,  gönül  adamı  ülkücülerin  partisidir. Bu sebeple;  20 Ağustos 2017 tarihinde yapılan 12. olağan kongremizde de ifade  ettiğim  gibi  gidişiniz,  kalmanızdan  daha  hayırlı  olmuştur.  Milliyetçi  Hareket  Partisinin  kapısı  herkese  açıktır.  İsteyen  girer,  isteyen çıkar. Hayırlı  olsun” şeklinde konuştu.

KAYHAN, AKP’DEN İSTİFA ETTİ

Basın açıklamasının devamında, istifacılar adına basın açıklaması yapan MHP eski ilçe başkanlarından Muhammet Kayhan’ın, AKP üyesi olduğunu, 18.08.2017 tarihi itibariyle de hiçbir siyasi partide kaydının bulunmadığını söyleyen ve konuyla ilgili belgeleri basın mensuplarıyla paylaşan İlçe Başkanı Kır, “Oradaki basın açıklaması yapan arkadaşın ve orada resimlerini gördüğünüz birçoğu bizim partilimiz değil. Derleme toplama insanlar. Kamuoyunun böylesi yalan dolan laflara itibar etmesini istemiyoruz. Bizler buradayız, her türlü kamuoyunu aydınlatmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKA PARTİLERDEN OLANLAR BİZİ BAĞLAMAZ

Alparslan Savaş Kır, basın açıklamasının sonunda gazetecilerin sorularına verdiği yanıtlarda ise şunları söyledi: “Orada diğer partilerden de insanlar vardı. Bunlar kendi yanlarında çalışan işçiler, milleti meydanlara toplayamadıkları için hatıra binaen orada bulunan insanlar. 23-25 kişi var orada. İçlerinde 10 tane MHP’li insan yok. Başka partilerden insanların orada olması bizi bağlamaz, kendilerini bağlar. Mut ufak yer, herkes herkesi bilir. Konuşma metinlerini büyük ihtimalle,  bunların zaten o kapasiteleri yok; internetten indirmişlerdir, ağaları paşababaları metni ellerine vermiştir, onlarda okumuştur.”

mhp ilçe

Mut RengaRenk Haber Servisi

 

Bu yazı 2346 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

YAZAR HAKKINDA

Facebook’ta Bizi Bulun
REKLAMLAR
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Ani değişiklikler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Özgür kişiler ve değişik davranışlardan etkilenebilirsiniz. Elektrikli aletler, bilgisayar ve cep telefonları ile ilgili hesapta olmayan sorunlar ve karışıklıklar çıkabilir. Bu arada skandal haberler ve skandallar dikkatinizi çekecek. Arkadaşlarınızın, çocuklarınızın veya kardeşlerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Ölüm, ölüm ötesi ve bilinmeyen konuları araştırmak fikirlerinizi tamamen değiştirebilir.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Ayrıca parasal konulara yönelik hoş fırsatlar çıkabilir.
İKİZLER BURCU YORUMU
Mantıklı ve kararlı bir tavır içinde olmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ruh haliniz değişecek ve bugün olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Aniden değişen olaylarla birlikte duygularınız da değişiyor ve hırslı tavırlarınız hem çevrenizi, hem de sevdiklerinizi şaşırtıyor. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alıştığınız davranış biçiminizi değiştirmeyi başarabilirseniz, olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için çok gayret göstereceksiniz. Gelişmeler ağır olsa bile istediğiniz yönde olacak.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayacaksınız. Meydana gelen olaylar ile istekleriniz çok farklı olabilir. Duygusal karmaşadan uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Huzursuzluğunuzu çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Sevdiğinize isteklerinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz veya düşünceleriniz derinleşmiş olabilir. Kendinizi yenilemek ve hayatınızda değişiklik yapmak için kuvvetli arzularınız olabilir. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak ve karşılaştığınız olayları sorgulayacaksınız. Seyahatler ve yolculuk projeleri keyfinizi yerine getirebilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılardan çok etkilenebilir ve takılı kalabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmeyin ve farkına vardığınız için kendinizi şanslı hissedin. Zaten düşünceleriniz değişmeye başlıyor. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayata bakış açınızı değiştirecek. Çocukların davranışlarından etkilenebilir ve yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Daha olumlu ve uzlaştırıcı bir biçimde davranmaya başlıyorsunuz.
BAŞAK BURCU YORUMU
Yabancılarla iş birliği yapmanız mümkün. Tabii çok fazla kritikçi bir tavır içinde bulunmazsanız... Güçlü kişilerin desteğini almak sizi heyecanlandırıyor ancak çok fazla detaycı bir tavır içinde bulunursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz zor olur... Geleceğe yönelik yeni stratejiler yapabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz ve büyüklerinizin desteğini alabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İstekleriniz giderek artıyor. Makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün...
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün hem duygusal, hem de zihinsel açıdan karmaşık bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Projelerinizi ve isteklerinizi şimdilik kendinize saklayın ve dedikodulardan uzak durmaya özen gösterin. Geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat endişeler ve kaygılar içine girebilirsiniz ve bunun sonucunda olaylar istemediğiniz bir yönde gelişebilir. Aklınızdan geçenleri düşünmeden söylemeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Saygı duyduğunuz kişilerin iyimser tavırlarından etkileneceksiniz ve siz de olaylara daha iyimser ve yapıcı yönden bakmayı başaracaksınız.
AKREP BURCU YORUMU
Kaygılardan uzaklaşıp bütün dikkatinizi isteklerinize odaklayabileceğiniz bir gün. Özellikle daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Sağlık sorunu olanlar bugün kendisini daha güçlü ve iyi hissedecek. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Biraz sakin olun ve daha da önemlisi makul olmak için gayret gösterin. İstekleriniz çok yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için hem sevdiğinizi, hem de çevrenizi zorlayabilirsiniz. Fakat daha önemlisi kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Olayları akışına bırakın. Aslında sözleriniz ve çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Özellikle fikirlerinizi ve tekliflerinizi ilginç bir biçimde sunabilir, ikna edici olabilirsiniz. Fakat isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklentilerinizin gerilimini sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinize özen gösterin ve sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının.
OĞLAK BURCU YORUMU
Geçmiş ve geleceğin öngörüsü ile davrandığınız bir dönemdesiniz. Bir taraftan çılgın projeler yapabilir ve bütçenizi aşan girişimlerde bulunmanın hazırlığı içinde olabilirsiniz, öte yandan geçmişte yaşadığınız tecrübelerin ışığında tedbirli olmak gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak içinizden yükselen kuvvetli arzular, tedbiri bir kenara bırakıp karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için sizi harekete geçmeye zorluyor. Ve bunun sonucunda büyük bir gerilim hissedebilirsiniz. Yaşam felsefeniz ve olaylara bakış açınız değişiyor. Böylece sizi rahatsız eden durumun aslında bir şans olduğunu anlayabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Sevdiğinize karşı daha anlayışlı ve ilgili olmak için gösterdiğiniz gayret tam tersi sonuçlar verebilir. Fakat üzerinizde baskı duygusu uyandıran her ne var ise, bütün bunlara rağmen yapıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Bazı olaylar beklediğiniz ve düşündüğünüz gibi olmayabilir fakat öte yandan bazı gelişmeler beklentilerinizin bile üzerinde olabilir. Dikkatinizi olmayanlara değil, olanlara yöneltirseniz daha başarılı olacaksınız. Geçmişte yaşananlara takılı kalmayın ve eski sorunları mesele haline getirmeyin. Sadece bir tecrübe olarak değerlendirin ve şimdi yapmanız gereken işlere odaklanın.
BALIK BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hayal gücünüzü uyandıran olaylardan uzaklaşıp güçlü ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Böylece çevrenizdeki etkileyici kişileri siz etkileyebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Böylece hem kendinizi yenileyecek, hem de girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İçinizden yükselen farklı arzuları denetlemeyi başarabilirsiniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret gösterebilirsiniz. Sabırlı ve dirayetli tavırlarınız ile büyüklerinizi ve otoriteyi temsil eden kişileri etkileyeceksiniz.

bahis siteleri

matbet

lotcasino.com

bahismobilodeme.com

domingossport.com

mobilbahisodeme.com

milanobet

deneme bonusu veren siteler

uzmanwin.com

mobil ödeme bahis

tipobet

canliturkcasino.com

betcosport.com

escort istanbul