MEHMET SAYDAM’DAN İLK MESAJ

Paylaş
 

CHP Mut Belediye Başkan Adayı Mehmet Saydam‘ın adaylığının açıklanmasının ardından ilk mesajı şu şekilde oldu:

“Söz veriyorum; kavgaya, çatışmaya, husumete gelmiyorum. Tam tersine kardeşliğimizi pekiştirmeye Mut’umuzu yaşanır kılmaya, huzurlu ve sağlıklı bir ilçe haline getirmeye geliyorum. 1 Nisan’da yeni bir sabaha uyandığımızda, Mersin’in incisi Mut’ta huzur hakim olmaya başlayacaktır. Çünkü ben ötekileştirici ve dışlayıcı dilden uzak duracağım. Sevgi ekip sevgi biçeceğim. Hiçbir ayırım yapmadan 65 bin Mut’luyla birlikte bu ilçeyi kardeşçe kucaklayıp ileriye taşıyacağım.

İşte bundan dolayıdır ki ben 31 Mart akşamı seçimi kazandığımda kendimi asla zafer kazanmış olarak saymayacağım, bu savaş değil ki ne zaferi, kime karşı zafer, demokrasilerde kaybeden olmaz.

Ben bu seçimi, bu galibiyeti Mut halkının bana 5 yıl için verdiği görev yetkisi olarak görüyorum. Oy veren vermeyen bütün Mutlulara adil ve eşit hizmet etmeyi bir görev sayacağım. Kim olursa olsun karşımızdakini herhangi bir partinin taraftarı olarak değil, bütün kimliklerden bağımsız sadece ve sadece insan olarak göreceğim. Kim olursa olsun taşıdığı hiçbir sıfat herhangi birini veya bir grubu öncelikli yapmayacaktır.

Saygılarımla.”

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 500 kere okundu.
Etiketler:
Mehmet Saydam
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın