MARKET HIRSIZLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

Paylaş
 

Mut’ta markete giren hırsızlar, yaklaşık 35 bin TL’lik sigara, para ve ürün çaldı. İki hırsızlık zanlısı, marketin güvenlik kamerasına yakalandı. 

Geçen hafta meydana gelen hırsızlık olayı, Mut – Ermenek yol kavşağındaki bir markette gerçekleşti. Gece saat 2 ile 3 arasında gerçekleşen olayda, markete giren iki hırsızlık zanlısı; kasada bulunan yaklaşık 250 – 300 TL civarında bozuk para, 300 kartonun üzerinde sigara, diş macunu ürünleri ve dolapta bulunan kese peynirini çalarak kayıplara karıştı. Yaklaşık 35 bin TL tutarındaki para ve malın çalındığı hırsızlık olayı, marketin güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi.

Market sahibi Bayram Döşlü: “Kapı kilitlerini keserek içeri girmişler. Levye ile zorlamışlar. Asma kilidi kesmişler, diğer iki anahtarı da zorlayarak açmışlar. Yaklaşık 1 saat 10 dakika dükkanın içinde kalıyorlar. Kamera kayıtlarında görünen 2 kişi. Yaklaşık 300 kartonun üzerinde sigara vardı, onlar gitmiş. 250 – 300 milyon bozuk para gitmiş. Diş macunları vardı, onlar gitmiş. Dolapta birazda kese peyniri çalındı. Yaklaşık 35 bin TL falan tutuyor. Görüntülerde adamların yüzü net. İkisi de belli. Dükkana giren iki kişi görüntülerde, dışarda mutlaka bekleyen var, arada bir telefon geliyor hırsızlara” dedi.

Olayın ardından polisin geldiğini, tutanak tutulduğunu ve gerekli araştırmaların yapıldığını söyleyen Döşlü; hırsızların bir an önce yakalanmasını istedi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

market-hirsizlik2

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 1070 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın