İZORYA’YA DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜL

Paylaş
 

Mut’un önde gelen zeytinyağı üreticilerinden İZORYA, Dünya Markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ülke çapında katıldığı yarışmalarda ödül ve madalyalara ambargo koyan İzorya, son olarak merkezi Brüksel’de bulunan, iTQi’nin düzenlediği Dünyanın en prestijli ödüllerinden olan ve 83 ülkeden firmaların katıldığı yarışmada ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ almayı başardı. İzorya aldığı bu ödülle, ilçemiz ürünlerinin tadını uluslararası arenaya taşımış oldu ve ilçemize de haklı bir gurur yaşattı. 

İZORYA ÖDÜLE DOYMUYOR

Mut’ta gıda sektöründe faaliyet gösteren, ilçenin en önemli firmalarından İzorya Zeytinyağı Fabrikası, yurt çapında yakaladığı haklı başarıyı uluslararası alanda da sürdürüyor. Ülke çapında düzenlenen yarışmalarda ödül ve madalyalara doymayan, son olarak Zeytindostu Dokuzuncu Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında Altın Madalya kazanan İzorya, şimdi de Dünyanın en prestijli lezzet yarışmasında ödül kazandı.

iTQi’DEN ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜ

İzorya, merkezi Belçika’nın Başkenti Brüksel’de bulunan Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (The International Taste & Quality Institute – iTQi) tarafından düzenlenen yarışmada; erken hasat zeytinyağı ürünüyle iki altın yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü (Superior Taste Award) ile ödüllendirildi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan gıda lezzet ve kalite yarışmasına, 83 ülkeden 480 firma katıldı. Yarışmaya katılan ürünler, 120 seçkin ve prestijli şef ve sömeliye tarafından değerlendirildi.  Yarışmaya, uluslararası birçok televizyon, medya ve basın kuruluşu yoğun ilgi gösterdi.

Ülkemizin tanınan ve en önde gelen firma ve markaları arasında bulunan; Ülker İçim Yoğurt, Pınar Süt, Yudum ve Sırma Yağ, Coca Cola, Efes Pilsen, Balparmak ve Golf Dondurma da yarışmaya katılan ve ödül alanlar arasında yer aldı. Böylesine önemli ve seçkin firmaların katıldığı yarışmada iki altın yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü kazanan İzorya, ilçemize haklı bir gurur yaşattı.

GURUR VE MUTLULUK DUYDUK

2 Haziran’da, Brüksel’deki Cercle Royal Gaulois’de yapılan ödül törenine sağlık sorunları nedeniyle katılamayan İzorya Zeytinyağı Fabrikası Yetkilisi Erdoğan Şentürk, ilçemize böyle bir ödül kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

Şentürk, “İzorya Ailesi olarak, yiyecek ve içecek sektörünün en prestijli ödülünü almaktan büyük mutluluk duyduk” dedi.

ÖDÜLÜ ZEYTİN ÜRETİCİ VE TÜKETİCİLERİMİZE ARMAĞAN EDİYORUZ

Dünyaca ünlü firmaların katıldığı bu yarışmada, Mut ilçesinden bir firmanın Üstün Lezzet Ödülü almasının çok önemli olduğunun altını çizen Şentürk, şöyle konuştu: “Bu noktada hassas üretimin önemini anlıyoruz. Tabi Mut yöresinin karakteristik özelliklerini yok sayamayız. İlaç kullanılmadan zeytin yetiştirilen ilçede, 10 milyon zeytin ağacı var. Bu ağaç varlığıyla diğer bölgelere meydan okuyan bir ilçe. Zeytinin kendine has aromasının usta ellerde zeytinyağına dönüşmesi ile kaliteli bu ürün ortaya çıkıyor. İzorya Erken Hasat Zeytinyağının aldığı ‘Üstün Lezzet Ödülü’nü, Mut zeytin üreticilerine ve İzorya’yı benimseyen tüm tüketicilerimize armağan ediyoruz.”

Erdoğan Şentürk sözlerini, “Sağlık zeytinden, zeytin Mut’tan!” sloganıyla tamamladı.

iTQi hakkında ayrıntılı bilgi ve ödül töreniyle ilgili fotoğraflara http://www.itqi.com/tr/ adresinden; İzorya ile ilgili bilgilere ise, http://www.izorya.com/ ’dan ulaşılabilir.

izorya ödül

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 10469 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

YAZAR HAKKINDA

Facebook’ta Bizi Bulun
REKLAMLAR
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Dostlarınızla haberleşebilir, yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Sevdikleriniz ve yakın akrabalarınızla ilişkileriniz sıcak olacak. Bu bayram keyfiniz yerinde ve sorunlar ile pek fazla ilgilenmeyeceksiniz. Ayrıca değer verdiğiniz kişilerin sıcak ilgisi ve size özel ilgi göstermelerinden etkileneceksiniz ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ailenin saygı duyulan kişilerini ziyaret edebilirsiniz. Yaşam felsefenizin değiştiğini hissedeceksiniz ve kendinizden memnun olacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz misafirleriniz olabilir.
BOĞA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacak ve içinizden yükselen kuvvetli arzularla harekete geçeceksiniz. Yolculuk yapabilir, keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşacak ve eğlenceli vakit geçireceksiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. Üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara farklı açılardan bakabilirsiniz. Önem verdiğiniz kişilerden uzakta olmak isteyebilirsiniz ve bayram boyunca keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Şehir dışına gidememiş olanlar ise, dinlenerek geçirmek isteyebilirler fakat beklemediğiniz misafirleriniz olabilir ve eski günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz ve sevdiklerinizin sorunları ile ilgileneceksiniz. Bu arada pek çok işi bir arada yapabilirsiniz. Fakat aceleci bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Yoksa yanlış anlamalar ve duygusal gerilimler olabilir. Sabah saatlerinde karşılaştığınız bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Duygularınızı denetleyin ve kendi inandığınız ve doğru bulduğunuz davranışları çevrenizdeki kişilere kabul ettirmeye çalışmayın. Özellikle sevdiğinize anlayışlı davranmaya özen göstermelisiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bayram sabahına keyifli uyanacak ve yakınlarınız ile haberleşeceksiniz. Daha önce korktuğunuz ve baskı duygusu uyandırmış konulardan tamamen uzaklaştığınızı hissedeceksiniz. Yakınlarınız ile haberleşebilir ve sevdiklerinizin ziyaretine gitmek için çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Bugün kendinizi her zaman olduğundan daha rahat hissedeceksiniz ve sizin yapıcı tavırlarınız çevrenize yansıyacak. İlişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Mantıklı ve kararlı tavırlarınız ile hem sevdiğinizi, hem de yakınlarınızı etkileyeceksiniz. Farklı çevreler ve yabancılar ile iletişiminiz güçleniyor.
ASLAN BURCU YORUMU
Güne keyifli ve enerjik başlayacaksınız. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir ve olumlu davranışlarınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sorumluluk hissettiğiniz konu ile ilgili üzerinizdeki baskıdan kurtulacak ve yapıcı bir tavır içine gireceksiniz. Böylece korktuğunuz durumlar ve endişelerinizden uzaklaşacaksınız ve kendinize olan güveniniz yükselecek. Ayrıca sevdiğinizin ilgisi ve yakınlarınızın sıcak davranışları duygularınızı yükseltecek ve kafanızı karıştıran sorunlardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ve yakınlarınız ziyaretinize gelebilir.
BAŞAK BURCU YORUMU
Hassas ve alıngan olabileceğiniz bir gün. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sorunların üzerine gitmeyin ve özellikle sevdiklerinizi eleştirmekten kaçının. Aslında duygularınızı aklınız ile denetlemeniz mümkün. Yeni tanıştığınız kişiler ve özellikle yabancı ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Çevrenizin saygı duyduğu kişilerin size olan ilgisi moralinizi yükseltebilir. Dışarı çıkmak, hareket halinde olmak ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar, karamsar halinizi dağıtmanıza yardımcı olacak.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün alacağınız ani haberlerden etkilenebilir ve daha farklı düşünmeye başlayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir veya eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberler ve sürpriz karşılaşmalar sizi heyecanlandıracak. Aynı zamanda fikirlerinizi tamamen değiştirecek kişiler ile karşılaşmanız mümkün. Daha yapıcı ve olumlu davranabilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Sevdiğiniz ile birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz ve seyahate çıkabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz ve kendinizden memnun olacaksınız. İsteklerinizi güzel ifade edebilir, etkileyici ve dikkat çekici olabilirsiniz. Gençler ile iletişiminiz güçlü olacak. Çocuklar, kardeşler ve arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Bugün yakınlarınızın ziyaretine gidebilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Seyahatte olanlar bulundukları yerlerde yeni arkadaşlar edinebilir ve keyifli dostluklar kurabilirler. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişki daha sıcak olacak ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız.
YAY BURCU YORUMU
Bugün eski dostlarınızla karşılaşabilir ve ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Açık havada dolaşmak, ilginç mekanları gezmek ve değişik organizasyonlara katılmak keyfinizi yerine getirecek. Sürpriz karşılaşmalar sizi heyecanlandırabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Aslında özgürlük ihtiyacınızın uyandığı bir dönemdesiniz ve kendinizi özgür hissettirecek konularla ilgilenmek istiyorsunuz. Beklentilerinizin uyandırdığı gerilimi sevdiklerinize yansıtmayın ve moralinizi yükseltecek konularla ilgilenin. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz kişilerle görüşebilir ve ciddiye aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Sabahın erken saatlerinde çeşitli hayalleriniz ve geleceğe yönelik istekleriniz olabilir. Ve güne keyifli başlayacaksınız. İsteğini gerçekleştirmiş kişilerin keyifli halini çevrenize yansıtacaksınız. Sevdiklerinizi ve yakınlarınızı arayabilir, ziyaretine gidebilirsiniz. Ayrıca seyahate çıkmak, çevre gezileri ve eğlenceli organizasyonlara katılabilir, önem verdiğiniz aile büyüklerinin ziyaretine gidebilirsiniz. İsteklerini güzel ifade edecek ve hem çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz, hem de projeleriniz ile ilgili ön hazırlık yapmış olacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız ve baskı duygusu hissettiğiniz konular ile ilgilenmeyeceksiniz. Seyahatler, eğlenceli organizasyonlar ve kalabalık ortamlarda keyifli vakit geçireceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Keyifli ve rahat tavırlarınız ile hem sevdiklerinizi rahatlatacaksınız, hem de kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Özellikle seyahate çıkma fırsatını bulmuş olanlar, yolculuklar sırasında karşılaştıkları kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirler. Fakat hemen samimi olmasanız iyi olacak. Kendinize özel bilgiler aktarırken dikkatli olun. Yanlış anlamalar olabilir.
BALIK BURCU YORUMU
Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha detaylı bakabilirsiniz. Bu arada farkına varacağınız bazı ayrıntılar sizi etkileyebilir ve geçmişte yaşadığınız benzer durumları hatırlayabilirsiniz. Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve olaylar karşısında sabırlı davranacaksınız. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz ve eski dostlarınız ile haberleşebilirsiniz. Gelenekler ve çeşitli kültürler hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

bahis siteleri

matbet

lotcasino.com

bahismobilodeme.com

domingossport.com

mobilbahisodeme.com

milanobet

deneme bonusu veren siteler

uzmanwin.com

mobil ödeme bahis

tipobet

canliturkcasino.com

betcosport.com

escort istanbul