GÜNAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Paylaş
 

5 Aralık’ta yapılacak olan İlçe Kongresi nedeniyle hareketli günler geçiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mut İlçe Örgütü’nde, mevcut İlçe Başkanı Nurşen Özkan’ın ardından Avukat Abdurrahman Günay da adaylık kararı aldı. Partililerle istişare ve danışma toplantısı düzenleyen Günay, CHP İlçe Olağan Genel Kurulu’nda CHP İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Akşam (24.11.2015), Spor Kıraathanesi’nde çok sayıda partiliyle biraraya gelen Av. Abdurrahman Günay; katılımcıların CHP İlçe Kongresi için öneri, görüş ve fikirlerini dinledi. Daha önceki yıllarda CHP’de İlçe Başkanlığı yapmış olan Günay; karşılıklı fikir alışverişiyle geçen toplantı sonunda, 5 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olacağını açıkladı.

Toplantıda konuşan Av. Abdurrahman Günay, zamanın birlik ve beraberlik zamanı olduğunu belirtti. Geçmişe sünger çekip, geçmişte yaşanan parti içi olumsuz olayları artık unutmaları gerektiğini kaydeden Günay, bundan sonra CHP’yi Mut’ta birinci parti yapmak için çalışmaları gerektiğini söyledi.

Abdurrahman Günay, kongrede Başkan seçilmesi durumunda; partiyi toparlayıp, CHP’yi ilçede daha iyi yerlere getirme sözü verdi.

Öte yandan CHP İlçe Kongre takvimi yaklaşırken; Nurşen Özkan ve Abdurrahman Günay’ın dışında da, sürpriz bazı isimlerin ortaya çıkabileceği kulislerde konuşuluyor.

agünay toplantı

Fotoğraf: Göksel ATA

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 2925 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Kerim TAŞ dedi ki:

    Cumhuriyet Halk Partisi mutta Gunay in eliyle buyuyecekse buna Kargalarda güler☺☺ spor kahvesinin 41 kişiyle karar almış☺☺ Eskiden bu tür toplantılar Özcan düğün salonunda binlerce kişi ile yapılırdı bu fotoGraf Günay in siyasetteki iflasinin belgesidir☺

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın