ÇITLIK OKUMA GRUBUNDAN KİTAP İMZA GÜNÜ

Paylaş
 

NURHAN YILDIZ BAKANER, MOR BAHARIN TOMURCUĞU KİTABINI İMZALAYACAK

Mut Çıtlık Okuma Grubu, kitap imza günü düzenleyecek. Nurhan Yıldız Bakaner, gelirini epilepsi hastası bir çocuğun eğitim masraflarına bağışladığı “Mor Baharın Tomurcuğu” isimli kitabını, 10 Kasım’da okurlarına imzalayacak.

Mut Çıtlık Kültür Sanat Dergisi bünyesinde geçen ay kurulan Mut Çıtlık Okuma Grubu, ilk etkinliğini düzenliyor. Etkinlikte, Nurhan Yıldız Bakaner’in kitap imza günü düzenlenecek. Bakaner, Mor Baharın Tomurcuğu isimli kitabını okurları için imzalayacak. 10 Kasım’da, Atatürkçü Düşünce Derneği’nde düzenlenecek kitap imza günü, saat 16’da başlayacak.

Yazar Bakaner, kitaptan elde ettiği geliri, epilepsi hastası bir çocuğun eğitim masraflarına bağışladı.

Mut Çıtlık Okuma Grubu Başkanı Fikri Öztürk, “Ne yazık ki, kitabın yeterince önemsenmediği, kitap okumanın az olduğu, günden güne daha da azaldığı günleri yaşıyoruz. Oysa kitap hava gibi, su gibi, ekmek gibi vazgeçilmezimiz; insanileşmemizin besin kaynağı olmalıdır. İşte bu gerekçelerle Mut Çıtlık Okuma Grubunu kurduk.” dedi.

Oluşturdukları okuma grubuyla on gün arayla buluştuklarını ve okunan kitaplar üzerinde sohbetler gerçekleştirdiklerini belirten Öztürk, bütün kitapseverleri Mut Çıtlık Okuma Grubuna davet etti.

Düzenlenecek kitap imza günüyle de ilgili bilgi veren Öztürk, şunları söyledi: “Okuma grubumuzun ilk etkinliğinde; Mutlu Yazar Nurhan Yıldız Bakaner’i hemşerileriyle, okurlarıyla ve okuma grubumuzla buluşturacağız. Kendisiyle, kitabı hakkında söyleşi yapma olanağı bulacağız. Bunun yanında, her imzalanan kitabın epilepsi hastası bir çocuğumuzun eğitim masraflarına kullanılacak olması da bizi ayrıca mutlu edecek. Herkesi kitap imza gününe bekliyoruz.”

fikri öztürk

Mut Çıtlık Okuma Grubu Başkanı Fikri ÖZTÜRK

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 1464 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın