ÇITLIK İSTANBUL KAHVALTISI YAPILDI

Paylaş
 

Mut Çıtlık Kültür Sanat Dergisi, gurbetteki Mutluları buluşturmaya devam ediyor. Dergi,  gelenekselleşen İstanbul Kahvaltısı‘nı gerçekleştirdi. Bu yıl beşincisi düzenlenen kahvaltıya; eşiyle birlikte Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz ve İstanbul’daki Mutlular katıldı.

5. Geleneksel Mut Çıtlık İstanbul Kahvaltısı, 17 Ocak‘ta Kadıköy Belediyesi Fenerbahçe Khalkedon Kafe & Restaurant Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Tanışma, kaynaşma ve hemşerilerin biraraya gelmesi amacıyla düzenlenen kahvaltıya, İstanbul’daki Mutlular yoğun ilgi gösterdi.

Organizasyonu İstanbul’daki hemşerimiz Osman Tufan tarafından gerçekleştirilen kahvaltılı buluşmada, Mut Çıtlık Dergisi adına Nihat Mustul bir konuşma yaptı. İstanbul’da bulunan Mutlular’la birarada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Mustul, Mut Çıtlık Kültür Sanat Dergisi‘nin yaptığı çalışmaları ve etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Mustul, buluşmanın gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Buluşmada konuşan Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz’da İstanbul’daki hemşerileriyle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Mut ile ilgili projeleri hakkında bilgi veren Yılmaz, buluşmanın gerçekleşmesini sağlayanlara ve katılımcılara teşekkür etti.

Mut ile ilgili sinevizyon gösterisinin de yapıldığı kahvaltılı buluşma, Çıtlık’ın diğer etkinliklerinde tekrar biraraya gelinmesi dilekleriyle sona erdi.

5. Geleneksel Mut Çıtlık İstanbul Kahvaltısı ile ilgili fotoğraflara; sosyal medyadaki facebook/MUT ÇITLIK DOĞA GRUBU sayfasından ulaşılabilir.

Mut RengaRenk Haber Merkezi

Bu yazı 1083 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın