CHP MUT İLÇE ÖRGÜTÜ HAREKETLENDİ

Paylaş
 
CHP Mut İlçe Başkanı Abdurrahman Günay; “Mut CHP, Referanduma da, seçime de hazır…”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mut İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre CHP Mut ilçe örgütü, CHP’ye iktidar yolunu açacak olan, çalışma modelinin örgütlenmesini tamamladı ve belirlenen çalışma kadrosuna bu hafta eğitim verilmesi planlanıyor. CHP Mut ilçe yönetimi tarafından, eğitim öncesi, bu Cuma günü öğlen, Mersin İl Eğitim Sekreteri Serpil Reyhandalı’nın da katıldığı ve oldukça verimli geçen İlçe Eğitim Kurulu Toplantısının gerçekleştirildiği bildirildi.

Cuma ve Cumartesi günleri ise, Mut eğitmenleri Mehmet ÖZAY, Ali ORAL ile Anamur’dan Mesut GÜVEN, Mersin Yenişehir’den Hüseyin Cömert ile güçlenen eğitici kadrosu ile, sandık çevresi sorumlularının eğitimini tamamladıkları belirtildi.

Eğitim öncesi çalışma arkadaşları ile birlikte açıklamada bulunan CHP Mut İlçe Başkanı Abdurrahman GÜNAY; “Arkadaşlar Ülkemiz çok kötü yönetilmekte. İnsanlarımız mutsuz, umutsuz hatta endişe içinde. Ayrıca şu günlerde de mecliste, vatandaşından kaçırırcasına, alelacele geçirdikleri, anayasa değişikliği ile, Ülkemizin yönetim şeklini değiştirme gayreti içindeler. Ama biz Mut CHP örgütü olarak buna izin vermeyeceğiz. Arkadaşlarımla çok çalışıp, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayarak anlatacağız. Seçmenlerimizin güvenini kazanacak referandumda Mut’dan yüksek oranda HAYIR çıkmasını sağlayacağız. Referandumsa referandum da, erken seçimse erken seçimde mutlaka başarılı olacağız. Biz hazırız” dedi.

 

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 1436 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın