BAŞKAN YILMAZ’DAN KUTLAMA MESAJI

Paylaş
 

Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Mut’ta görev yapan yerel ve ulusal tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Başkan Yılmaz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110’uncu yıldönümü nedeniyle Mut RengaRenk Haber’e kutlama mesajı gönderdi.

Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz Mut RengaRenk Haber’e gönderdiği mesajında, “Yazılı, görsel ve işitsel medya ile teknolojik gelişmelerle ilerleme kaydeden internet gazeteciliği ve sosyal medya ile farklı bir boyut kazanmış gazetecilik mesleğinin icrası, bir o kadar önem kazanmıştır.

Belediye olarak faaliyetlerimizin ve çalışmalarımızın halka duyurulmasında, etkin bir rol üstlenen demokrasinin koruyucusu basın mensuplarımızın ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile ifa etmekte oldukları kamu hizmetlerinden dolayı tüm gazete, radyo, internet gazetesi ve televizyon çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyor, vefat etmiş tüm gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum“ dedi.

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 1130 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın