BAŞKAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Paylaş
 

Mut Belediye Başkanı Nebi YILMAZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçemizdeki ulusal ve yerel basın temsilcileriyle sabah kahvaltısında buluştu.

Meydan Spor Kompleksindeki kafeteryada yapılan kahvaltıya, ailesiyle birlikte katılan Başkan YILMAZ; basın mensuplarını emeklerinden, gayretlerinden ve özverilerinden dolayı tebrik etti.

Gazetecilerin kamunun aydınlatılması ve halkın haber alma hakkı adına önemli görevler üstlendiğini kaydeden Nebi YILMAZ; “Sevgili arkadaşlar, bugün sizin gününüz. Topluma hizmet eden sizlerin emekleri, gayretleri ve zor şartlar altındaki çalışmalarını görüyoruz. Sizleri emeklerinizden ötürü kutluyorum. İnsanımıza doğru bilginin ulaştırılması, kamuoyunun aydınlatılması ve şeffaflık ekseninde üstlendiğiniz sorumluluğu layıkıyla taşıyorsunuz. Amacımız bugün sizlerle sohbet etmek, sizleri mesai dışı bir ortamda dinlemek ve destek olmak. Ben sizlerin yanındayım. İlerleyen zamanlarla birlikte neler yapabiliriz, sosyal olarak nasıl bir araya geliriz noktasındayız ve sizlerden gelen taleplere de açığız” dedi.

Kahvaltı buluşmasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan YILMAZ, İçkili Mekanların Mut Dışına Alınması, Mut’u Mutlulara Tanıtma Projesi ve Parkomat Sistemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Başkan YILMAZ’ın düzenlediği kahvaltıya; ulusal basından Mehmet ÇETİN (TRT), Hasan ÇETİN (İHA), Ahmet GÜLER (AA), Murat SÖZERİ (DHA), yerel basından ise Ali YAVER SOYLU (Mut’tan Haber Gazetesi), Osman ÇAĞLAR (Mut’un Sesi Gazetesi), Mehmet GÜRBÜZ (Rengarenk Gazetesi), İbrahim ARI (Mutilçemiz.Net İnternet Sitesi), Abdurrahman AYDIN (Mut’tan Haber Gazetesi) ve Sıtkı SOYLU (Mut Belediyesi Basın Merkezi) katıldı.

Gazetecilere takvim, ajanda ve kolonyadan oluşan set hediye eden Başkan Nebi YILMAZ, daha sonra gazetecilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kahvaltılı toplantı sonunda gazeteciler, Mut Belediye Başkanı Nebi YILMAZ’a davetinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Mut RengaRenk Haber Servisi

Bu yazı 881 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın